9 sposobów dla mężczyzny. aby poprawić sprawność sexualną.

9 sposobów dla mężczyzny. aby poprawić sprawność sexualną.

Popraw wydajność seksualną mężczyzn
Jeśli chcesz utrzymać aktywność seksualną w łóżku przez całą noc, nie jesteś sam.

To nigdy nie jest zła decyzja, aby ćwiczyć, dobrze się odżywiać i cieszyć się pełnią życia seksualnego.

Wielu mężczyzn szuka sposobów na poprawę swojej sprawności seksualnej. Może to obejmować poprawę istniejących problemów lub poszukiwanie nowych sposobów na zadowolenie partnera.

Na rynku dostępnych jest wiele tabletek wzmacniających dla mężczyzn, ale istnieje wiele prostych sposobów, aby zachować jędrność i dłużej bez konieczności odwiedzania apteki.

Pamiętaj, że twój penis działa na ciśnienie krwi i upewnij się, że układ krążenia działa w najwyższej formie. Zasadniczo to, co jest dobre dla twojego serca, jest dobre dla twojego zdrowia seksualnego.

Czytaj dalej, aby znaleźć inne łatwe sposoby na poprawę swojej sprawności seksualnej.

1. Pozostań aktywny
Jednym z najlepszych sposobów na poprawę zdrowia są ćwiczenia sercowo-naczyniowe. Seks może przyspieszyć tętno, ale regularne ćwiczenia mogą pomóc w zachowaniu seksualnym, utrzymując serce w dobrej formie.

Trzydzieści minut ćwiczeń dziennie, takich jak bieganie i pływanie, może zdziałać cuda, aby zwiększyć libido.

2. Jedz te owoce i warzywa
Niektóre pokarmy mogą również pomóc zwiększyć przepływ krwi. Zawierają:

Cebula I Czosnek Te pokarmy mogą nie być dobre dla twojego oddechu, ale mogą pomóc w krążeniu krwi.
Banany. Ten bogaty w potas owoc może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, co może przynieść korzyści waszym ważnym częściom seksualnym i poprawić sprawność seksualną.
Chilli i papryki. W pełni naturalne pikantne potrawy pomagają w przepływie krwi, zmniejszając nadciśnienie i stany zapalne.

3. Jedz te mięso i inne produkty spożywcze
Oto kilka innych produktów spożywczych, które mogą pomóc w osiągnięciu lepszego przepływu krwi:

Kwasy tłuszczowe omega-3. Ten rodzaj tłuszczu zwiększa przepływ krwi. Można go znaleźć w łososiu, tuńczyku, awokado i oliwie z oliwek.
Tiamina. Ta witamina pomaga szybciej przesyłać sygnały w układzie nerwowym, w tym sygnały z mózgu do penisa. Można go znaleźć w wieprzowinie, orzeszkach ziemnych i fasoli.
Jajka. Jaja bogate w inne witaminy z grupy B pomagają zrównoważyć poziom hormonów. Może to zmniejszyć stres, który często hamuje erekcję.

4. Zmniejszyć stres
Stres może wpływać na wszystkie obszary twojego zdrowia, w tym na twoje libido. Stres zwiększa tętno (w zły sposób) i podwyższa ciśnienie krwi. Oba są szkodliwe dla pożądania seksualnego i wydajności. Stres psychiczny może również wpływać na osiągnięcie erekcji lub orgazmu. Ćwiczenia to świetny sposób na zmniejszenie stresu i poprawę zdrowia. Rozmowa z partnerem na temat stresu może cię też uspokoić, wzmacniając jednocześnie relacje. Stres może również wywoływać złe nawyki, takie jak palenie lub spożywanie alkoholu, które mogą zaszkodzić twojej sprawności seksualnej. If You feel lonly just visit

5. Rzuć złe nawyki
To, na czym polegasz, odprężając się, takie jak palenie i picie alkoholu, może również wpływać na sprawność seksualną. Podczas gdy badania sugerują, że trochę czerwonego wina może poprawić krążenie, zbyt dużo alkoholu może mieć niekorzystne skutki.Stymulanty zwężają naczynia krwionośne i są powiązane z impotencją. Ograniczenie lub rzucenie palenia jest jednym z pierwszych kroków do poprawy wydajności. Zastąpienie złych nawyków zdrowymi, takimi jak ćwiczenia fizyczne i dobre odżywianie, może przyczynić się do poprawy zdrowia seksualnego.

6. Zdobądź trochę słońca
Światło słoneczne zatrzymuje produkcję melatoniny w organizmie. Ten hormon pomaga nam spać, ale także uspokaja nasze pragnienia seksualne. Mniej melatoniny oznacza potencjał do większego pożądania seksualnego. Wydostanie się na zewnątrz i pozwolenie słońcu uderzyć w twoją skórę może pomóc obudzić popęd seksualny, szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy ciało wytwarza więcej melatoniny.

7. Masturbuj się, aby poprawić długowieczność
Jeśli nie trwasz tak długo, jak chcesz w łóżku, możesz potrzebować ćwiczeń. Podczas gdy seks jest najlepszym sposobem na uprawianie seksu, masturbacja może również pomóc poprawić twoją długowieczność. Jednak masturbacja może mieć szkodliwe skutki. Jeśli się przez to pospieszysz, możesz niechcący skrócić czas spędzony z partnerem. Sekret polega na tym, aby przetrwał, tak jak chcesz, kiedy nie jesteś sam.

8. Zwróć uwagę na swojego partnera
Seks nie jest ulicą jednokierunkową. Zwracanie szczególnej uwagi na pragnienia partnera nie tylko sprawia, że ​​seks jest dla nich przyjemny, ale może również pomóc Ci je podniecić lub spowolnić. Mówienie o tym wcześniej może pomóc w złagodzeniu niezręczności, jeśli musisz zwolnić w gorącym momencie. Zmieniając tempo lub skupiając się na partnerze podczas przerwy, możesz cieszyć się obojgiem.

9. Uzyskaj dodatkową pomoc, jeśli jej potrzebujesz
Jeśli masz zaburzenia erekcji, chorobę Peyroniego lub inne zdiagnozowane zaburzenia, możesz potrzebować pomocy medycznej. Nie wahaj się porozmawiać z lekarzem o tym, jak możesz poprawić swoją sprawność seksualną.