Przewodnik dla początkujących do Ostrego Sex

Przewodnik dla początkujących do Ostrego Sex

Według ostatnich badań aż 70 procent ludzi lubi jakąś szorstką lub „BDSM” zabawę. Mimo to, ponieważ wszyscy są tacy cioteczni w kwestii tego, jak są chrupiący, nie ma zbyt wielu informacji na temat przyjemnej i bezpiecznej szorstkiej gry. Właśnie dlatego wezwaliśmy profesjonalnych dominatorek, pedagogów seksu i mistrzów supełkowania, aby pomogli w ułożeniu tej szorstkiej szopki.

„Agresywny” może oznaczać różne upodobania

Przewodnik dla początkujących do Ostrego Sex

Mówiąc ogólnie, „ostry seks to każda interakcja seksualna, która jest bardziej agresywna fizycznie lub być może fizycznie niebezpieczna”, mówi Dominatrix i wychowawczyni seksualna Lola Jean. Ale, jak mówi, „wszystko jest subiektywne, a to, co może być agresywne dla jednej osoby, nie jest agresywne dla innej”.

Tak więc wszystko, od miażdżenia ust lub konsekwentnego walenia od tyłu do zranionego klapsa w tyłek lub pełnej sceny tortur BDSM, może być zaliczane do agresywnego seksu – pod warunkiem, że jest to dozwolone.

Jeśli nie jest to dozwolone, to nie jest seks. To jest atak.

Należy również pamiętać: „Ostry seks nie musi obejmować fizycznego bólu ani dyskomfortu”, mówi Jean. Nawet seks – IRL lub brudna rozmowa przez telefon – i rodzaj oglądanego przez ciebie porno może zakwalifikować coś jako agresywnego.

Wszystko jest całkowicie normalne

Nie ma wstydu w grze z ostrą seksem – bez względu na to, jak „podstawowa” lub „ekstremalna” uważasz, że chcesz!

Wstydzisz się swoich upodobań seksualnych? Daniel Saynt, założyciel i główny konspirator NSFW, prywatnego klubu członków ds. Seksu i pokoleń pozytywnych dla konopi indyjskich, zaleca znalezienie internetowej społeczności ludzi o tych samych zainteresowaniach.

„Twój seksualny supeł, fetysz lub pragnienie agresywnego seksu nie są tylko twoje” – mówi Saynt. „Istnieją tysiące, a nawet miliony innych osób o tym samym zainteresowaniu.”

A jeśli masz partnera, który sprawia ci wstyd? Rzuć go.

Tak długo, jak rozumiesz ryzyko czynów, w które się angażujesz, podejmujesz odpowiednie środki ostrożności i upewniasz się, że każda inna zaangażowana osoba również nie ma się czego wstydzić, mówi Jean.

Zgoda jest niezbędna, jeśli zaangażowani są inni

Zgoda jest ciągłą, entuzjastyczną umową między wszystkimi osobami zaangażowanymi w aktywność seksualną. „Można go w dowolnym momencie odwołać”, mówi Domme Kat, Domme z siedzibą w Denver i sadystyczny mały bachor, który dostaje to, czego chce za wszelką cenę (za zgodą).

„Jeśli nie jesteś pewien, czy w 100 procentach partner jest na „tak”, to przyjmij, że jednak jest na „ nie ”.

A jeśli to nie, a ty wciąż się czepiasz / gardzisz / wywierasz presję? To jest atak. Rozumiem?

Identyfikacja i ustanowienie limitów jest kluczowe


Być może nie trzeba tego mówić, ale jest różnica H-U-G-E między tym, że partner popycha cię do ściany i mocno i mocno wbija, a twój partner przywiązuje cię do łóżka i biczuje, dopóki twoje prochy nie wypowiedzą swojego imienia.

Ponieważ „ostry seks” może oznaczać bajillion różnych rzeczy, musisz dowiedzieć się, jakie szorstkie rzeczy naprawdę chcesz wypróbować!

Jednym ze sposobów, aby to zrobić? Tworzenie listy tak / nie / może.

Rzuć okiem na tę listę terminów seksualnych od Scarleteen, a następnie zapisz je wszystkie w kolumnie tak, nie lub może:

Rzeczy, które zdecydowanie chcesz zrobić lub spróbować seksualnie, przejdź do kolumny „tak”.
Rzeczy, które możesz chcieć wypróbować z większą ilością badań i we właściwych okolicznościach, przejdź do kolumny „być może”.
Rzeczy, których nie chcesz robić, są poza twoją strefą komfortu lub powodują, że przechodzisz do kolumny „nie”.
Czy masz na względzie partnera dla wszystkich tego typu zakwaterowania? Powinieneś stworzyć jedną z tych list osobno, a także stworzyć jedną jako parę.

Bez ustanna komunikacja

Ostry seks to nie tylko orgazmy i krzyki przyjemności. Wymaga to również wielu rozmów.

Zanim cokolwiek się stanie
Porozmawiaj ze swoimi gadżetami na temat tego, jakie czyny chcesz odkryć, o czym każdy ma nadzieję się wydostać i dlaczego chcesz to odkryć.

„Kiedy uprawiasz ostry seks, poczujesz przypływ adrenaliny, który może wpłynąć na to, jak daleko jesteś w stanie się posunąć” – mówi Saynt.

Ustalenie granic z wyprzedzeniem minimalizuje ryzyko zrobienia czegoś, czego możesz żałować. Powinieneś ustalić bezpieczne słowa. Na przykład „żółty” dla spowolnienia lub zbliżenia się do szczytu i „czerwony” dla pełnego zatrzymania i odprawy.

Jeśli bawisz się uduszeniem w jamie ustnej lub oddechu, powinieneś również ustalić niewerbalne bezpieczne słowo. Może to być ściskanie nogi lub potrząsanie głową trzy razy „nie”. Jeśli zastanawiasz się nad grą wpływową, możesz zdecydować się na skalę od 1 do 10. Jest to łatwy sposób na określenie, jak silny lub miękki jest naprawdę wpływ.

Na przykład po klapsach lub wyzwiskach możesz powiedzieć: „To była 4, a ja chcę dostać się do około 8”.