Jak wybrać wibrator?

Jak wybrać wibrator?

Chęć do eksperymentowania w sypialni często powoduje, że mamy ochotę sięgnąć po erotyczny produkt czy zabawkę. Wiele z nich ma za zadanie znaleźć nasze czułe punkty i sprawić, że odkryjemy jak jeszcze lepiej sprawiać przyjemność naszemu partnerowi. Jak wybrać dobry wibrator?

1. Jakie cechy posiada dobry wibrator?
2. Wibrator z silikonu medycznego, realistyczny i klasyczny – który wybrać?
3. Różna intensywność, specjalnie zagięta główka i nie tylko – jakie plusy niesie ze sobą używanie wibratora?

Jakie cechy posiada dobry wibrator?

Korzystanie z zabawek nie dotyczy jedynie singli, ale coraz częściej gości także w sypialniach par. Pozwalają nam one uwolnić naszą kreatywność i znaleźć wiele ciekawych sposobów na sprawienie przyjemności partnerowi. W przypadku wibratora warto zwrócić uwagę na to, jak jest on skonstruowany oraz jakie parametry posiada – dzięki temu będziemy w stanie znaleźć dla niego najlepsze zastosowanie. Kwestie takie, jak wbudowany akumulator i czas jego pracy, określone wygięcie czy też materiał przypominający w dotyku skórę są bardzo istotne dla naszej ostatecznej przyjemności z użytkowania. Dobrze zadbać również, abyśmy mogli regulować intensywność doznań oraz aby materiały, z jakich wykonana jest seks zabawka w żaden sposób nas nie uczulały.

Wibrator z silikonu medycznego, realistyczny i klasyczny – który wybrać?

Wybór konkretnego produktu zależy od naszych preferencji oraz tego, co dokładnie chcemy osiągnąć. Do najpowszechniejszych rodzajów, jakie znajdziemy w każdym sklepie erotycznym, zaliczamy między innymi:

  • wibratory klasyczne: najbardziej podstawowe, proste urządzenia mogą przyjmować wiele form – od zwykłego prostego kawałka metalu aż po całkiem realny wygląd. Są idealne na początek, gdy dopiero decydujemy się na odkrywanie zabawek w sypialni;
  • wibratory realistyczne: bardzo dobrze odwzorowują naturalne ciało, zarówno wyglądem jak i w dotyku;
  • wibratory z dodatkową końcówką: dzięki dodatkom możemy łatwiej stymulować punkt g i inne części ciała, co zapewni nam dodatkowe wrażenia;
  • wibratory z silikonową powłoką: wibrator z silikonu medycznego jest dobrą opcją dla osób o bardzo delikatnej skórze, które nie chcą ryzykować podrażnień ani reakcji alergicznych. Dodatkowym plusem tego produktu jest również łatwość utrzymania w czystości.

Różna intensywność, specjalnie zagięta główka i nie tylko – jakie plusy niesie ze sobą używanie wibratora?

Oczywistym jest, że żadna zabawka erotyczna nie jest w stanie zastąpić nam bliskiego kontaktu z innym człowiekiem. Z ich użyciem możemy jednak odkrywać nasze preferencje seksualne, doznawać niedostępnych do tej pory wrażeń oraz rozwijać swoją kreatywność w łóżku. Produkty tego typu świetnie sprawdzą się zarówno w rękach pań, jak i panów – wystarczy po nie sięgnąć.