Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Nuda w sypialni – pojawia się niepostrzeżenie i może zrujnować nawet najbardziej udany związek. Zamiast romantycznych uniesień, przewracasz się na bok i udajesz, że śpisz? Chciałabyś, aby Wasza sypialnia znów była pełna namiętności? Oto nasze patenty, które nadadzą waszemu życiu pikanterii i sprawią, że znów będziecie mogli cieszyć się udanym seksem! 

Odpowiedni nastrój w sypialni – przepis na miłosne zbliżenia 

Odpowiedni nastrój i atmosfera w sypialni to gwarancja przyjemnego wieczoru lub intensywnej nocy. Eksperymenty są wręcz wskazane, szczególnie w związkach z nieco dłuższym stażem. Jeśli więc chcecie poeksperymentować, zadbajcie o odpowiedni nastrój – spokojna muzyka, świece i … ciszę. Najlepiej byłoby, gdyby nikt Wam nie przeszkadzał. Dzieci mogą spędzić noc u dziadków lub znajomych, a Wy będziecie mogli skupić się tylko na sobie nawzajem. 

Gra wstępna- początek udanego wieczoru 

Gra wstępna to często początek udanego zbliżenia. Nie musi zawsze być taka sama. Wystarczy jeden ciekawy element, który urozmaici Wasze życie erotyczne. Zmysłowy dotyk, kieliszek szampana, nastrojowa muzyka, romantyczne miejsce, seksowna bielizna czy erotyczny masaż – to od Was zależy, jaki będzie wstęp. 

Powiedz, co czujesz 

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta mówi, czego chce i jak ją zadowolić. Warto zostawić wstyd daleko za sobą i kierować się tym, co w danej chwili czujesz. Powiedz, co sprawia Ci przyjemność i jak ma zachowywać się mężczyzna w określonych sytuacjach.  

Masaż  erotyczny

Masaż erotyczny to propozycja dla tych, którzy uwielbiają celebrować wspólne chwile. Masaż z użyciem olejków eterycznych czy oliwki wyostrzy Wasze zmysły i sprawi, że zbliżenie będzie jeszcze bardziej intensywne. Przyjemność leży po obu stronach. Warto zadbać o siebie nawzajem.  

Bielizna erotyczna 

Nic tak nie działa na mężczyzn jak seksowna bielizna damska. Kobieta ubrana w prześwitujące falbanki i koronki wzbudza pożądanie. Jeśli więc pragniesz zaskoczyć swojego mężczyznę, przygotuj romantyczną kolację, zapal świece i pokaż mu się w … samej bieliźnie. Przyjemny wieczór gwarantowany! 

Akcesoria i gadżety 

Jeśli do waszego życia łóżkowego wkradła się rutyna, trzeba działać jak najszybciej. Nawet najlepiej dopasowanym parom zdarzają się problemy i ciche dni. Rutyna, brak czasu dla siebie nawzajem, zbyt duża ilość pracy i nadmiar obowiązków sprawiają, że zapominacie, co tak naprawdę jest dla Was ważne. Pomyślcie wreszcie o sobie. Sex gadżety pomogą Wam pokonać rutynę oraz sprawią, że Wasze zbliżenia będą niezapomniane i niezwykle przyjemne! Sex shop online niech będzie miejscem stale przez Was odwiedzanym. Erotyczne zabawki pomogą odkryć strefy erogenne u faceta i sprawią, że Ty i Twój partner zobaczycie np. jelq efekty. Dzięki erotycznym gadżetom, odkryjecie na nowo siebie nawzajem. 

Jeśli czujesz, że Wasze uczucie gaśnie z powodu braku przyjemności w łóżku – zacznijcie działać już dziś. Wypróbujcie nasze porady, a w Waszej sypialni już nigdy nie zagoszczą nuda i rutyna!